Hizmetlerimiz

Dezenfekte

PROFESYONEL DEZENFEKSİYON

Dezenfeksiyon temizlik amacı olarak kullanılması gerekir. Sulandırılan dezenfekteleri uzun süre bekletilmemeli yoksa bakteri üretir. Sulandırılmış olan dezenfektelerde bakteri ürüyebilir dezenfekte sırasında görünür kirlenme olursa o bezin değişmesi gerekir tüm dezenfekte edilecek ürünlerin aıds ve hepatit b var olarak yaklaşılması gerekir çünkü çok zararlılardır dezenfekteleri yanlış kullanmak istenmeyen mikro organizmaların olmasını sağlar Dezenfektan azaldıkça üstüne ilave edilmesi gerekir yoksa her han bakteri üretebilir onlarda ölümcül hastalıklara yol açabilir. Ankara Loft Temizlik firması olarak dezenfeksiyon konusunda deneyim ve bilgilerine müracaat etmeniz menfaatinize olacaktır.

Firmamızdan otel ilaçlama, fabrika ilaçlama, bina ilaçlama, hastane ilaçlama, bahçe ilaçlama, pastane ilaçlama, apartman ilaçlama, market ilaçlama, okul ilaçlama, fırın ilaçlama, lokanta ilaçlama, ev ilaçlama ve tüm ilaçlama konularında destek alabilirsiniz

Dezenfekte işleminin önemi, uygulandığı yüzeyde uzun süreli etkin olarak kalabilmesinin yanı sıra insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermemesidir. Dezenfekte de kullanılan maddeleler; tüm mikroorganizmaları öldürebilmeli, hızlı etki etmelidir ve toksik olmamalıdır. Uygulanacağı eşyaya ve çevreye zarar vermemelidir. Organik ajanlarla aktivitesi kaybolmamalı, renksiz ve kokusuz olmalıdır. Yanısıra ucuz ve kullanımı kolay olmalıdır. Günün her saatinde ulaşıp dezenfekte işlemi ya da her türlü temizlik probleminin çözümü konusunda yardım alabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN