BLOG

Yenimahalle Temizlik Şirketi

Yenimahalle Temizlik  “Kalite, Hız, Yüzde yüz Müşteri Memnuniyeti”

Yenimahalle Temizlik olarak, hizmetinize ilk başladığımız günden bu yana sizlere kaliteli ve hızlı bir temizlik hizmeti sunarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti kazanmayı başaran sayılı firmalardan birisi olmayı başardık.

Ev temizliği

Okul temizliği

Hastane temizliği

Dış Cephe ve Cam temizliği

Camii temizliği

Fabrika temizliği

İş yeri ve ofis temizliği

Restoran temizliği

İnşaat temizliği

Gibi çok geniş bir sektörde hizmet veren Yenimahalle Temizlik, sizlere en kaliteli işleri sunmak ile iftihar eder. Sizlere hizmet verirken işimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz, sizler ile çalıştığımız için mutluyuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Yenimahalle Temizlik firması olarak alanımızdaki teknolojik gelişmeleri takip ederek belirlediğimiz hedefler ve iş standartları doğrultusunda hareket ediyoruz. Belirlediğimiz standartları ve vizyonumuzu daima size en iyi işi sunmak için tasarlıyoruz.

Kalite Standartlarımız ve İş Etiğimiz

  1. Hızlı ve Güvenilir Bir İş Çıkarmak
  2. Müşteri memnuniyeti Odaklı Çalışmak
  3. Sektördeki Gelişimlere Açık Olmak
  4. Her işimizi En İyi Şekilde Yapmak

Vizyonumuz

Yenimahalle Temizlik olarak vizyonumuz, sektörümüzdeki en iyi firma olmaktır. Bu cesur vizyonu belirlerken sizden aldığımız memnun geri dönüşlerden ilham aldık.

Misyonumuz

Alanında tecrübeli ve dinamik kadromuzla tüm işleri en hızlı şekilde teslim etmek ve işleri teslim ederken asla kaliteden ödün vermemek.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

HEMEN ARA | 0 312 911 26 82